Korisnik:
Lozinka:

I mi se uključujemo sljedeći tjedan.....

Učenici i učenice jutarnje smjene moći će u holu naše škole proučiti povrće i naučiti koje su nutritivne vrijednosti pojedinog povrća.
Također, svaki dan dobit će doručak koji u sebi ukljućuje barem malo povrća 😄, kojeg će ocijeniti popunjavanjem listića na kojem obavezno moraju napisati svoje ime i prezime te razred. U holu škole biti će postavljene tri kutije u koje mogu ubaciti svoje komentare. Listići i olovka bit će pored kutija. Svaki učenik/učenica ispunjava jedan listić.
Osim toga, u srijedu će isprobavati smoothije i također ih ocijeniti i probati pogoditi sastojke. Na tim listićima također trebaju napisati svoje ime i prezime te razred.
Na kraju tjedna bit će kratak kviz o povrću. Kviz će rješavati u aplikaciji Teams preko poveznice koju ćemo staviti u razredne kanale pod Općenito. Obavezno moraju navesti svoje ime i prezime te razred.
Cilj svakog razreda je da što više njihovih članova sudjeluje u ocjenjivanju jela i smoothija te dobro riješen kviz. Najbolji razred bit će nagrađen izletom.
Razrednici će na satu razrednika s učenicima razgovarati o zdravoj prehrani i važnosti povrća za ljudsko zdravlje, rast i razvoj.
Osim toga, učenici/učenice mogu crtati omiljeno povrće, napisati ideju za jelo s povrćem, napisati pjesmicu, igrati neku igru (voćna salata u ovom slučaju može biti povrtna salata), mogu istraživati odakle potječu neke vrste povrća...
Ovako izgleda jelovnik za sljedeći tjedan

Izvor: Marijana Kuljko, prof.

objavio: Nikolina Čehok   datum: 9. 10. 2021.

ŠKOLSKI JELOVNIK

VOZNI RED

Skolski Bus

Vozni red 2021./2022.

UDŽBENICI I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI 2021./2022. RAZREDNA NASTAVA - MATIČNA ŠKOLA

UDŽBENICI I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI  2021./2022. RAZREDNA NASTAVA - PODRUČNE ŠKOLE

UDŽBENICI I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI  2021./2022. - PREDMETNA NASTAVA

Dokumenti za objavu

Pravilnici

Brošure za roditelje

« Prosinac 2021 »

Anketa ( 8 pitanja)
Što čitaš u svojem slobodnom vremenu

Koliko dnevno čitaš?

Tko te potiče na čitanje?

Kako biraš ono što čitaš?

S kim razgovaraš o pročitanome?

Zašto čitaš?

Što misliš o knjigama koje čitaš za lektiru?

Koliko ti i tvoja obitelj imate knjiga kod kuće?